Soutěžte o rodinné vstupenky do ZOO s Cheetos!

V květnu se v pražské ZOO v Tróji narodilo pět gepardích mláďat. O novorozené šelmy je zde královsky postaráno. Každá zoologická zahrada však při péči o své svěřence ocení jakoukoliv pomoc. Značka křupek Cheetos se tak jménem svého maskota geparda Chestera rozhodla paterčata adoptovat!

Od poloviny května se pražská ZOO raduje z pětice malých gepardů. Tyto událost si nemohl nechat ujít jeden z nejoblíbenějších gepardů na světě Chester. Chester se narodil v roce 1986 a od té doby je maskotem křupek Cheetos, které jsou oblíbené nejen mezi dětmi, ale také mezi rodiči. Jako starší a zkušenější šelma se rozhodl pražským koťatům dát do vínku drobný finanční obnos a stát se tak jejich adoptivním otcem. Přestože se mají zvířata v pražské ZOO díky pečlivým chovatelům jako v bavlnce, ocení každou pomoc. Proto cheetosák Chester při rozmýšlení se nad jejich podporou neváhal ani minutu. Nyní jsou dvě samičky a tři samečci se svou matkou v zázemí. Šelmí drobečky budete moci vidět na vlastní oči ve výběhu v pavilonu šelem od konce srpna, kdy proběhne i jejich slavnostní křest. Celá akce se plánuje na 26. srpna, ale termín ještě není stoprocentně jistý. Proto určitě sledujete facebookové stránky Cheetos CZ & SK, kde vás na tuto slávu gepard Chester upozorní!

Nyní tři z vás mohou vyhrát rodinné vstupné do pražské ZOO a zásobu křupek pro celou rodinu Cheetos!

Narození malých malých gepardů si nemohl nechat ujít jeden z nejoblíbenějších gepardů na světě Chester, maskot křupek Cheetos – nesmažených kukuřičných pochoutek oblíbených nejen mezi dětmi, ale také mezi rodiči. Jako starší a zkušenější šelma se Chester rozhodl pražským koťatům dát do vínku drobný finanční obnos a stát se tak jejich adoptivním otcem. Nyní jsou dvě samičky a tři samečci se svou matkou v zázemí. Šelmí drobečky budete moci vidět na vlastní oči ve výběhu v pavilonu šelem od konce srpna, kdy proběhne i jejich slavnostní křest. Celá akce se plánuje na 26. srpna.

Soutěžní otázka:
a) majonézová, kečupová, hořčicová
b) cibulová, arašídová, kečupová
c) kečupová, arašídová, sýrová


Správnou odpověď a více informací o Cheetos najdete na www.cheetos.cz.
Vaše odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 31. 8. 2017