Baby Dove: Kompletní péče pro dětskou pokožku

Na cestě vaším mateřstvím byste neměly zapomenout, že dětská pokožka vyžaduje speciální péči. Proto Baby Dove vytvořil kompletní péči pro jemnou dětskou pokožku již od narození.

Mnoho produktů dětské kosmetiky spolu s nečistotami odstraňuje též přirozené tuky a oleje, které vyživují pokožku. To si uvědomili i odborníci z Dove, a proto vyvinuli řadu Baby Dove, která je unikátní v několika ohledech. Jemné čisticí přípravky pomáhají vyživovat dětskou pokožku a zároveň disponují čisticími schopnostmi, tělová mléka zabezpečují celodenní hydrataci a pomáhají udržovat pokožku krásně vyživenou.
Produkty Baby Dove najdete na trhu ve dvou dostupných variantách:
Řada Baby Dove Rich Moisture byla vyvinuta pro děti s normální až suchou pokožkou. Pomáhá dětské pokožce udržovat hydrataci tím, že jí poskytuje nezbytné vyživující látky. Výrobky řady Rich Moisture vás okouzlí vůní speciálně vyvinutou experty s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Řada obsahuje krémovou tabletu na mytí, mycí gel na tělo i vlásky, vlhčené ubrousky, krém proti opruzeninám, šampon a tělové mléko.
Řada Baby Dove Sensitive Moisture je určena pro děti s citlivou pokožkou. Všechny produkty Sensitive Moisture jsou zcela bez parfemace. Řada obsahuje mycí gel na tělo i vlásky, který je nyní k dostání i v 50ml balení, vlhčené ubrousky a tělové mléko.
Všechny produkty z řady Baby Dove byly testovány ve spolupráci s dermatology a pediatry.

Zasoutěžte si nyní o tyto vynikající produkty! Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, vylosujeme tři z vás, kteří obdrží balíček produktů Baby Dove.

Soutěžní otázka:
Dětská pokožka je mnohem citlivější, než pokožka dospělých. Víte ale, jak rychle ztrácí vlhkost?

A/ vlhkost ztrácí až 5x rychleji
B/ vlhkost ztrácí až 3x rychleji
C/ vlhkost ztrácí až 4x rychleji

Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 25. září 2018.