Přivítejte jemnější, hladší a vyživenou pokožku!

Suchá, nevýrazná a mdlá pokožka nedělá dobře ani tělu ani mysli. Čerstvě vyhlazená pokožka je na druhou stranu měkká, hladká a zářivá. Jak ji ale docílit? Peelingem!

Některé peelingy ale nevoní, jsou lepivé a těžko se roztírají, nebo se zaměřují pouze na exfoliační účinky a zapomínají na výživu a péči. Nové krémové tělové peelingy Dove jsou jiné. Kombinují jemné exfoliační částice a pro Dove typickou ¼ hydratačního krému. Poskytují tak účinnou exfoliaci a současně vyživují pokožku. Ta po nich bude krásně hladká, jemná, vyživena a bude vypadat zdravě.
Nové tělové peelingy Dove mají lehkou našlehanou strukturu, která se snadno roztírá po pokožce, což oceníte především při peelingu suchých oblastí kolen, loktů a nohou. Zároveň osloví všechny smysly – jejich skvělé vůně, navržené špičkovými parfémisty, celý zážitek ještě umocní, při kontaktu s vodou se vůně rozvine a zahalí celé tělo.
Každá ze tří variant nových tělových peelingů – Kiwi semínka & aloe, Makadamové ořechy a rýžové mléko, Granátová semínka & bambucké máslo – vám nabízí jedinečný smyslový zážitek.

Soutěžní otázka:

Dove nové tělové peelingy jsou unikátní svým složením, víte jakým?

a/ Obsahují hydratovaný oxid křemičitý, který je vyroben z písku a ¼ hydratačního krému.
b/ Obsahují pouze hydratovaný oxid křemičitý, který je vyroben z písku.
c/ Obsahují jen ¼ hydratačního krému.


Odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. 8. 2018. Tři z vás dostanou balíček těchto unikátních produktů!

Soutěž s Mamavitem

Během těhotenství a kojení je obzvláště důležité dbát na správný a dostatečný příjem vitaminů a minerálních látek. Proto je vhodné užívání přípravků na bázi těhotenských multivitaminů. Čtyřsložkový komplex Prefolin obsahuje kyselinu listovou v přirozené formě. GS Mamavit Prefolin + DHA má v kategorii přípravků a vitamínů pro těhotné nejbohatší složení na trhu. Balení GS Mamavit má vysoký obsah Omega 3 nenasycené mastné kyseliny v přírodní formě a navíc neobsahuje umělá barviva, konzervační látky a je vhodný i pro diabetičky.

Soutěžní otázka:
Ve spolupráci s jakým ústavem byl v GS MAMAVIT vyvinut?
a) Ústav miminka a maminky
b) Ústav pro péči matku a dítě v Praze Podolí (ÚPMD)
c) Kojenecký ústav

Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. 8. 2018! Tři vylosovaní výherci obdrží balení GS MAMAVITU v hodnotě 500 Kč. Nápovědu hledejte na: www.mamavit.cz