Hravé přebalovací tašky Pink Lining překvapují chytrým řešením

Tašky Pink Lining vám poskytnou ten nejlepší komfort při cestování s miminkem. Z přemisťování s miminkem nebude vůbec stresující, protože vše potřebné budete mít po ruce! V naší soutěži ji teď můžete získat!


Tašky Ping Lining jsou dostatečně veliké pro všechny potřeby pro miminko. Díky dokonale zorganizovanému prostoru však maximálně využívají každý centimetr. Kabelka vůbec nemusí být obrovská. Její velikost je prostě tak akorát. K dispozici jsou v několika radostných vzorech. Nejnovější vzory jsou inspirovány pejsky, konkrétně dalmatiny, a nejmenším ptáčkem kolibříkem. Zejména letním dnům pak bude slušet vzor modrých mašlí nebo soviček.

Typický detail? Křiklavě růžová podšívka, která přináší skrytý kousek luxusu. Je také však velmi praktická, usnadňuje totiž hledání drobností v kabelce. Každý kousek je samozřejmě vybavený mnoha kapsami, aby maminka okamžitě věděla, kam sáhnout. V taškách najdete dva termo obaly na lahvičku, dvě kapsy na plenky, přebalovací podložku, průhlednou taštičku na ubrousky, zrcátko, kapsičku na psací potřeby, karabinku na klíče a kapsičku na zip. Kabelky mají nastavitelný popruh, díky kterému jsou snadno uchytitelné ke kočárku. Vyberte si svou variantu na stránkách www.mimmo.cz.

Anebo vyhrajte jednu z nich s motivem včelek včetně peněženky v naší soutěži!

Soutěžní otázka zní:

Značka Pink Lining byla založena v roce:
a) 1999
b) 2011
c) 2015

Správnou odpověď posílejte na adresu soutez@rodice.com do 15. 6. 2018.

Nápovědu hledejte na www.mimmo.cz