Těžko narazíte na někoho, kdo by neznal Simpsonovi a kdo by je neměl rád. To samé platí i pro dětské multivitaminy vyráběné ve VITARu, které upoutají právě žlutou rodinkou na obale.

Děti je milují díky jejich vynikající chuti a zároveň jim samozřejmě pomáhají svým složením. A také je pobaví – nově limitovaná edice s dárkem v podobě svítícího budíku nebo pružiny, se kterou si děti užijí spoustu zábavy.
Vitaminy na každý den pro malé i velké, navíc ve velmi oblíbené formě želatinek, nabízí The Simpsons Multivitamin želé s Bartem na obale. I ten by určitě ocenil pět vynikajících ovocných příchutí a devět vitaminů s jodem, zinkem a extraktem ze šípku v každém želé.
K Bartovi neodmyslitelně patří jeho sestra Líza. Proto ani ona nemůže chybět na multivitaminu od VITARu. Jejich předností je obsažené kolostrum neboli mlezivo. Jde o takzvané prvotní mléko, které je první potravou novorozence. Dodává mu vitaminy, minerální látky, stopové prvky, bílkoviny, růstové faktory a protilátky, čímž stimuluje jeho imunitu.
A protože Líza s Bartem patří k sobě, oba multivitaminy The Simpsons jsou zabaleny v dárkovém balení společně.

Soutěžní otázka:
Kolik kusů multivitaminů najdete v jednom balení The Simpsons Multivitaminy s budíčkem?

a) 45
b) 50
c) 95
Správné odpovědi posílejte na adresu soutez@rodice.com do 30. 6. 2017. (Prosíme, přečtěte si také podmínky účasti v soutěži.) Ze správných odpovědí vylosujeme pět výherců, kteří obdrží balení multivitaminových přípravků spolu s budíkem.